• Izvēlne
    Izvēlne
    Aizvērt
  • P - S: 10.00 - 21.00 | Sv: 10.00 - 20.00

Sakarā ar koronavīrusa Covid-19 izplatību un izsludināto ārkārtējo situāciju valstī t/c “Korso” informē par ieviestajiem papildus drošības pasākumiem un aktualitātēm tirdzniecības centrā, lai iespēju robežas pasargātu visus no vīrusu slimības pārnēsāšanas, jo mūsu galvenā prioritāte ir apmeklētāju un darbinieku veselība un drošība.

  • T/c “Korso” darba laiks šobrīd nav mainīts. Tomēr pastāvīgi sekojam līdzi situācijai valstī, kā arī valdības un atbildīgo veselības nozares iestāžu paziņojumiem un rīkojumiem;

  • Tā kā valstī ir noteikts ierobežot pulcēšanos pasākumos vairāk nekā 50 cilvēkiem vienlaikus, t/c ir atcēlis visus pasākumus vismaz līdz 14. aprīlim;

  • T/c “Korso” telpās izvietoti informatīvi plakāti ar dažādiem padomiem, kā pasargāt sevi un citus no saslimšanas; Papildu drošībai tiek veikti regulāri uzkopšanas un dezinfekcijas pasākumi t/c telpās, pastiprinātu uzmanību pievēršot margām, rokturiem un citām vietām, kam bieži pieskaras cilvēki.

Sākot ar 15.03.2020. uz nenoteiktu laiku darbu pārtrauc vairāki pakalpojumu sniedzēji: “Korso Brīnumi Jūrmala”, “Star Cinema Jūrmala”.

Savukārt restorāns Roof BAR-B-Q&MUSIC gaidīs savus apmeklētājus no 12.00 līdz 23.00. Turklāt, restorāns piedāvā jaunu pakalpojumu - ēdiena piegādi mājās. Informācija par piegādi un ēdienkarte ir pieejama restorāna mājas lapā www.roofbbq.lv vai pa tālruni +371 27778867.

T/c “Korso” ievēro visus piesardzības noteikumus, valdības un vietējo varas iestāžu sniegtās vadlīnijas, kā arī Pasaules Veselības organizācijas (PVO) norādījumus par vīrusa izplatības ierobežošanu, lai izmaiņu gadījumā varētu nekavējoties ieviest nepieciešamos piesardzības pasākumus un informētu par tiem.

Aktuālā informācija regulāri tiks ievietota t/c sociālo tīklu lapās – Facebook un Instagram kontos.