• Izvēlne
    Izvēlne
    Aizvērt
  • P - S: 10.00 - 21.00 | Sv: 10.00 - 20.00
KORSO Brīnumi
Korso Brīnumi Jūrmala – neparasts izglītības un izklaides centrs visai ģimenei. Interaktīvi eksponāti un demonstrējumi ar fizikas un ķīmijas elementiem, kas veidoti pēc bērnu grāmatas “Sociālā fizika bērniem” tēmām, iedvesmos ikvienu apmeklētāju eksakto zinību apgūšanai. Centrs piedāvā grupu nodarbības bērniem un izbraukumu prezentācijas skolām, kā arī organizē bērnu svētkus un iznomā telpas korporatīviem pasākumiem.
Sena Bode
Sena Bode ir veikals ar visplašāko svaigu dārzeņu un augļu izvēli, kā arī bioloģisku produktu daudzveidību no pasaules labākajiem ražotājiem. Sortimentā tiek piedāvāti arī Latvijā audzēti un ražoti produkti. Sena BODE veikalā var atrast pilnīgi visu, kas nepieciešams jūsu gan brokastu galdam, gan pusdienu un vakariņu galdam! Pārdomāts interjera dizains ļauj veikala apmeklētājiem iepirkties ar īpašu komfortu.
Green Clean Plus
Green Clean Plus - sociāli atbildīga ķīmiskā tīrītava, kas rūpējas ne tikai par apģērbu kvalitātes saglabāšanu, bet arī par apkārtējo vidi. Patentētais GreenEarth Cleaning process sausajai apģērbu tīrīšanai ar šķidro silikonu ir ekoloģisks, nerada toksiskus atkritumus un nepatīkamu ķīmisku smaržu, bet apģērbs saglabā savu struktūru un krāsu.
Kolonna
Skaistumkopšanas grupa KOLONNA piedāvā profesionālus kosmētiskos pakalpojumus un produktus un ir skaistuma industrijas līderis Latvijā jau daudzus gadus. Frizētavas, skaistumkopšanas saloni un dienas SPA ik dienu piedāvā pakalpojumus klientiem, kuri novērtē savu laiku un ir prasīgi pret savu ārējo izskatu un veselību. Augsts profesionālisma līmenis un godbijīga attieksme pret savu apmeklētāju vēlmēm ir DAY SPA KOLONNA darbības pamatā.
Star Cinema
Star Cinema Jūrmala ir mājīgs premium klases kinoteātris, kas veidots tā, lai katra detaļa būtu pārdomāta un sniegtu jums kvalitatīvas atpūtas iespējas, izvairoties no lielo kinoteātru burzmas. Tajā ir pieejamas divas zāles: Gold ar 34 sēdvietām un Platinum ar 13 sēdvietām. Kinoteātris ir aprīkots ar jaunākajām skaņas un attēla iespējām. Tāpat abas zāles ir pieejamas arī privātiem pasākumiem – prezentācijām, karaoke vai slēgtiem filmu seansiem, veicot iepriekšēju rezervāciju. Star Cinema Jūrmala Jūs varat ne tikai noskatīties kādu no jaunākajām filmām, bet arī izbaudīt lielisku maltīti, ko piedāvā restorāns Roof BAR-B-Q& MUSIC.
Čili Pizza
“Čili Pizza” ir ģimenēm draudzīgs uzņēmums, kas piedāvā visplašāko picu klāstu, uzkodas, salātus, zupas, siltos ēdienus, pastu, desertus, kā arī dažādus dzērienus un garšīgus kokteiļus. Jau 19 gadus “Čili Pizza” ir plašākais picēriju tīkls Latvijā ar piegādes servisu Rīgā, Jūrmalā un Latvijas reģionu lielākajās pilsētās – Liepājā, Daugavpilī, Jelgavā, Ogrē, Valmierā. “Čili Pizza” dzīvespriecīgā viesmīļu komanda nodrošina augstāko apkalpošanas kvalitāti un rūpējas, lai katrs apmeklētājs justos kā mājās. “Čili Pizza” – viss garšas vārdā!
Mēness Aptieka
Mēness aptieka piedāvā vietējo un ārvalstu ražotāju zāles, recepšu un bezrecepšu medikamentus, homeopātiskos līdzekļus, uztura bagātinātājus, higiēnas preces un ārstniecisko kosmētiku visai ģimenei.
Šūšanas darbnīca
Korso 1. stāvā ir atvērta šūšanas darbnīca. Tajā varat saņemt plašu pakalpojumu klāstu: - Apģērbu labošana, remonts un pāršūšana - Apģērbu šūšana - Aizkaru šūšana - Apģērbu modelēšana un konstruēšana ar datorprogrammu Šūšanas darbnīcas darba laiki: P. – Pt. 10.00 – 19.00 S.- 10.00 – 15.00 Sv. – brīvdiena Plašāka informācija pa tālruni: +371 27059068
  • +371 27059068
  • P-Pk: 10.00 - 19.00
  • S-Sv: 10.00 - 15.00
Studio Carte D'or
Jauna koncepta ģimenes kafejnīcā Studio Carte D'or jūs varat nobaudīt itāļu ēdienus, saldumus, vafeles, dzērienus, pankūkas un, protams, arī saldējumu.